Dodací podmínky


Platné na území České republiky:


1.     V případě osobního odběru je zboží rezervováno v centrále prodávajícího po dobu 7 dnů od potvrzení objednávky.

2.     Zboží prodávající doručuje prostřednictvím České pošty nebo smluvního přepravce na adresu kupujícího uvedenou v objednávce.

3.     Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. Balné je ZDARMA.

4.     Náklady na odeslání zboží jsou závislé na způsobu platby a hodnotě zboží. V případě platby zboží na dobírku jsou k objednávce připočteny náklady dle aktuální sazby uvedené na internetových stránkách při objednávce zboží.

5.     V případě, že má prodávající nabízeného zboží skladem, je prodávající schopen odeslat zboží kupujícímu do 2 (slovy: dvou) pracovních dnů.

6.     Kupující bere na vědomí, že prodávající nemůže ovlivnit doručovací doby České pošty a smluvního přepravce. V případě, že není prodávající schopen zajistit odeslání zboží kupujícímu do 7 dnů, kontaktuje kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s kupujícím způsob realizace této objednávky.

7.     Je-li prodávající povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Prodávající splní povinnost odevzdat zboží kupujícímu, umožní-li mu nakládat se zbožím v místě plnění. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

8.     Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího v době, kdy převezme zboží od prodávajícího nebo přepravce.Přehled možných způsobů doručení objednaného zboží a jejich ceny pro:


  • Smluvní přepravce PPL 99,-Kč
  • Česká pošta – balík do ruky 110,-Kč
  • Osobní odběr v centrále prodávajícího na adrese D8 European park, Agility logistics, Kozomín 501, 277  45 Úžice  - EXIT 9 (D8), Czech Republic,  -  ZDARMA